Zahide Yetiş Nasıl Zayıfladı

0
4061

Zahide Yetiş Nasıl ZayıfladıZahide Yetiş Doktorum programında göstermiş olduğu müthiş başarıdan sonra şimdi de Yetiş Hayata adlı yeni programı ile yine kalpleri fethetmeyi kısa sürede başardı. Zahide Yetiş yeni programında günden güne zayıflaması ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fazla kilolarından nasıl kurtulduğunu programında anlatan güzel sunucu diyetinin ismini de Zahide Yetiş diyeti olarak duyurdu.

Zahide Yetiş nasıl zayıfladı şimdi bu işin detaylarına hep beraber bir göz atalım.

Zahide Yetiş Nasıl Zayıfladı

Zahide Yetiş Diyeti

1- Zahide Yetiş diyet uygulayarak fazla kilolarından kurtulduğunu ama diyet listesine de hiç uymadığını diyet listesinin yani yasakların kilo vermesinde ters etki yaptığını dile getirmiş. Her hangi bir listeye gerek olmadan her şeyden yediğini kendisine her hangi bir yasak koymadığını tek dikkat ettiğinin az yemek olduğunu söylemiş.

2- Çalışırken diyet yapmanın daha zor olduğunu düşünenlere inat çalıştığı zamanlar da çok daha hızlı kilo verdiğini belirtmiş.

 

3- Sabahları çok erken saatlerde uyandığı için metabolizmasının da erken çalışmaya başlaması oldukça önemli bir avantaj olmuş.

4- Kola içmeyi hayatından çıkarttığını belirten ünlü güzel kola yerine su, soda ya da maden suyu tercih ediyormuş.

5- Akşam canı ille de bir şey istediğinde beyaz leblebi yiyormuş. Bu sayede hem açlığını yatıştırıp hem de su içmesini kolaylaştırıyormuş.

6- Eskiden kahvaltı yapmadığını belirten Zahide Yetiş artık her sabah tam 9’da bir dilim kepek ekmek ile beraber peynir ve domates yiyormuş.

7- Eskiden uyguladığı her diyet‘te ekmeği tamamen bıraktığını ve daha çok acıktığını belirten güzel sunucu şimdilerde ise 1 dilim ekmek mutlaka yediğini söylüyor.

8- Kendine boş 1 tabak alıp içine o gün menüde hangi yemeklerden varsa hepsinden azar azar koyarak hem gözünü hem de karnını doyurduğunu dile getirmiş.

9- Yemekleri yavaş yavaş yediği için beynine tokluk hissi ulaşmış oluyormuş.

10 –Yemeklerin yanında mutlaka yoğurt veya ayran da bulunduruyormuş.

11- Sabahları bir bardak kaynamış suyun içine 3 – 4 taze naneyi atarak demleyip içine 10 damla limon sıkıp 15 dakika beklettikten sonra içtiğini belirtmiş. Ardından 15 – 20 dakika kadar bekledikten sonra kahvaltıya geçiyormuş.

12- Az ve yavaş yiyerek haftada 3 kilo kadar vermiş.

YORUM YOK

CEVAPLA