Solaryum Kremleri

0
3195

Solaryum KremleriHızlı bir şekilde bronzlaşmak istiyorsanız şayet Solaryum kremleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bronzlaşmak beyaz tenli kişiler için çok daha zor bir durumdur. Solaryumun etkisini arttırabilmek için kullanılmakta olan solaryum kremi sayesinde daha erken bir şekilde bronzlaşmayı sağlamış olacaksınız. Sizler için bu konu hakkında detaylı bir araştırma yaptık ve kullanabileceğiniz kremleri, fiyatlarını ve özelliklerini şimdi sizin için paylaşıyoruz.

Solaryum Kremleri

Bronzor Solarium Autobronzant

İçeriğinde bulunan oleolil ve trosin sayesinde bronzlaşmayı çok daha etkili bir hale getirmektedir. Cildin kurumasına mani olarak sağlıklı bir biçimde bronzluk sağlamaktadır. E vitamini içermesi ile cildin nem dengesini sağlayacaktır. İçermiş olduğu havuç yağı ve ceviz yağı ile doğal yöntemler ile hızlı bir şekilde bronzlaşma elde etmiş olacaksınız. Solaryuma girmeden önce cilde sürülmesi gerekir.

Ürün Satış Fiyatı: 45 TL dir. 

Hot Hunter Bronzlaştırıcı Krem

 

Cildi oldukça hızlı bir şekilde bronzlaşmasını sağlamaktadır. İçeriğinde olan Arnavut biberi dolaşımı hızlandırır, şeker kamışı özü ise bronzluğun kalıcı olmasını sağlar. Solaryum işlemi esnasında yada sonrasına kullanılmakta olan bu krem solaryumun bronzlaştırma etkisini de arttıracaktır.

Butter Cup Losyon Krem

Bronzlaşmadan önce kullanılması gereken krem içinde jojoba ve aloe vera yağı gibi doğal maddeler bulundurmaktadır. Kuru ciltleri nemlendirip bronzlaşmaya katkı sağlar.

Coffee Coast Solaryum Kremi

Şeker kamışı özleri içeriği ile cildin bronzlaşmasını sağlamaktadır. E vitamini özelliği ile de nem oranını dengeler ve bronzlaşmayı sağlar.

Yummy Yummy Solaryum Losyon Krem

Kakao yağı ile güçlendirilen yapısı ile cilde doğal bir bronzluk kazanılmasına katkı sunar. Şeker kamışı özleri ve melanin ile ciltteki bronzluğun çok daha kolay bir şekilde ortaya çıkarır.

Ambrosia Bronzer Solaryum Kremi

Solaryumdan önce kullanılması gereken krem solaryuma girilmeden evvel vücudunuza sürerek daha kolay bir bronzluk elde edilir. İçermiş olduğu vitamin ile cildin kurumasına mani olan bir kremdir. Sanatçıların bir çoğu da bu kremi kullanmaktadır.

Solaryum nedir, Nasıl yapılmalı? Solaryuma girilmemesi gereken durumlar ve evde kullanılmakta olan solaryum makinesi hakkında ki tüm bilinmesi gerekenleri Solaryum başlıklı konumuzdan okuyabilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAPLA